Apie mus

 • Kai dar buvome vaikai, neslėpsime, dėl lipdukų tiesiog ėjome iš proto. Tačiau tais laikais jų net nebuvo kur pirkti, laimingiausi gaudavo juos iš užsienio ir geriausiu atveju jie buvo delno dydžio. Pirmą kartą pamatę Prancūzijoje žmogaus ūgio gėlę ant sienos, negalėjome patikėti, kad lipdukas gali būti tokio dydžio ir atrodyti kaip tikra gėlė. Maža to, jį dar buvo galima nuimti ir perklijuoti. Lietuvoje tuo metu daugelis žinojo tik fototapetus. Įsitikinome tuo dalyvaudami su Plage lipdukais 2008 m. parodoje „Jūsų namai“ Vilniuje.
  Puiki Plage produkcijos kokybė ir prancūziška elegancija buvo ne vienintėlė priežastis, dėl kurios nusprendėme prekiauti šiais lipdukais. Mus labai sužavėjo Plage kompanijos įkūrėjas Yves de Laromiquiere ir jo istorija.

  APIE PLAGE

  Viskas prasidėjo prieš 20 metų, kai Plage kompanijos prezidentas Yves de Laromiquiere nusprendė papildyti kompanijos gaminamą produkciją, o tuo metu tai buvo tapetai, sienų dekoracijomis. Nedidelė aplikacijų kolekcija išaugo iki plačiausio dekoracijų asortimento, kuris yra paklausus visame pasaulyje ir šiuo metu užima aukščiausias pozicijas interjero dekoravimo būdo madoje. Plage dekoracijos suteikia kūrybos laisvę nuo dizainų pasirinkimo iki jų panaudojimo sričių ir leidžia patiems sukurti išskirtinį interjerą.
  Mums suteikia nepaprastą džiaugsmą dekoruoti Plage lipdukais savo būstą, darbovietę ir dar didesnis džiaugsmas – matyti ir žinoti, kiek tai suteikia laimės mažiems ir dideliems mūsų klientams.

  Dekoruokite drąsiai, žadinkite savo fantaziją kartu su Plage!

  APIE PLAGE LIPDUKUS

  Vienas svarbiausių šių dekoracijų privalumų yra tai, kad jas galima perklijuoti ar nuimti visiškai nepažeidžiant paviršiaus. Jos klijuojamos ant bet kokio lygaus paviršiaus: lygių dažytų sienų, veidrodžių, durų, baldų, plytelių, stiklo ir t.t. Kadangi dekoracijos yra jau iškirptos ir paruoštos naudojimui, visas procesas užtrunka vos kelias minutes. Tereikia nuimti dekoraciją nuo pagrindo ir priklijuoti ją norimoje vietoje. Jei paskui nuspręsite pakeisti jos vietą – tiesiog nuimate ir klijuojate kitur.
  Daugybė pirkėjų renkasi Plage dėl aukščiausios kokybės, paprasto naudojimo ir galimybės išsirinkti dizainą pagal savo skonį ir interjero idėją. Daugiau apie lipdukus skaitykite D.U.K.

  MŪSŲ DRAUGAI

  Nuo 2016 m. kovo mėnesio perkant mūsų lipdukus prisidedate prie SOS vaikų kaimų rėmimo. Mes kartu labai norėtume padėti vaikams, neturintiems šeimos, sugrąžinti pasitikėjimą žmonėmis, gyvenimu ir išaugti laimingiems.